مشاوره سئو

مشاوره سئو

شور و مشورت با کسی که می داند چطور سایت یک کسب و کار اینترنتی را مدیریت کند تا در صفحه یا لینک های برتر دیده شود و برای این هدف از کانال بازاریابی سئو کمک می گیرد که همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.
مشاور به کارفرما کمک می کند تا هزینه های سئو را مدیریت کرده حتی کاهش دهد و در مدت زمان بهینه تری سایت را رشد دهد.

مشاوره سئو

شور و مشورت با کسی که می داند چطور سایت یک کسب و کار اینترنتی را مدیریت کند تا در صفحه یا لینک های برتر دیده شود و برای این هدف از کانال بازاریابی سئو کمک می گیرد که همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.
مشاور به کارفرما کمک می کند تا هزینه های سئو را مدیریت کرده حتی کاهش دهد و در مدت زمان بهینه تری سایت را رشد دهد.

مشاوره تخصصی سئو مختص چه کسانی هست؟

مشاوره تخصصی سئو مختص چه کسانی هست؟

baner-video-moshavere
پخش ویدیو

با دریافت مشاوره تخصصی به چه چیزی دست پیدا می کنید؟

با دریافت مشاوره تخصصی به چه چیزی دست پیدا می کنید؟

نظرات مشتریان مشاوره سئو

ثبت مشاوره سئو خصوصی

اطلاعات خود را تکمیل کنید تا همکاران پشتیبان باشما تماس بگیرند.

فرم صفحه مشاوره سئو (دسکتاپ)

اگر برای مشاوره سئو سوال دارید

اطلاعات خود را تکمیل کنید تا همکاران پشتیبان باشما تماس بگیرند.

فرم صفحه مشاوره سئو موبایل

خدمات مشاوره سئو چیست؟

خدماتی که برای رشد و بهبود وضعیت سایت انجام شدنیست:

1. تعیین استراتژی سئو

استراتژی همان راه و رسم کار است. با تعیین استراتژی، مسیر مناسبی مشخص شده ، درباره اهداف بازاریابی صحبت می شود تا بتوان در کل پروژه اقدامات را طوری جهت دهی کرد که این اهداف عملی شوند. در واقع با همفکری و بارش افکار، اهداف و خواسته های شما به شکلی سازماندهی می شوند تا هدفهای بازاریابی از طریق سئو دست یافتنی شوند.


2. دستیابی به رتبه هایی مورد نظر برای هر یک از عبارات کلیدی
ارائه تعهد برای رسیدن به رتبه مذکور در مدت زمان مشخص که مورد مذاکره و توافق باشد


3. آنالیز ساختار سایت از لحاظ فنی
سئو تکنیکال که مباحث مربوط به معماری و سلامت سایت است کارشناس سئو خطاهایی که باعث می شود کاربر به دردسر افتاده یا به نتیجه نرسد را پیدا کرده و مواردی مانند بررسی ریدایرکت‌ها، خطای صفحات، استفاده از جاوا اسکریپتها را مدیریت می کند. مشاور سئو ماهر می داند چطور ساختار سایت را بهینه کند تا سرعت و پردازش محتوای سایت طوری باشد که بالاترین تعامل و بهترین تجربه کاربری را داشته باشد و سایت بیشتر دیده شود.

مورد مهم دیگر نقشه سایت است. اینکه کاربر در سایت گم و گور نشود و برای رسیدن به محصول یا مطلبی که در جستجوی آن است، دچار سردرگمی نشود. یکی از خدمات مشاوره برای اینکه در قسمت فنی رویکرد اصولی داشته باشید، مربوط به انتخاب سیستم مدیریت محتوا یاCMS های مناسب است
گفتیم که اگر در ابتدای راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید و هنوز سایت طراحی نکرده اید یا از قبل اقدام کردید، اما از روند فعالیت آن راضی نیستید، در هر دو صورت مشاور می تواند بر اساس اهداف و نوع محصولاتتان نیازسنجی کند تا طراحی و ساختار مناسبی انتخاب کنید ؛ مثلا در حال حاضر بیشتر سایتها از cms وردپرس استفاده می کنند. عده ای جوملا را ترجیح داده و تعدادی به خاطر نوع تجارتشان به cms کاملا اختصاصی نیاز دارند.
راهنمایی برای انتخاب گزینه بهینه، توسط مشاور انجام می شود.

چک لیستی از خدمات سئو تکنیکال درباره انتخاب cms

  • چگونه یک سایت کاربرپسند طراحی شود؟
  • از چه CMS ای برای طراحی سایت استفاده شود؟
  • آیا کدنویسی اختصاصی لازم است؟

4. سئو محتوا
محتوای سایت حتی در سایت های فروشگاهی به شدت در سئو مهم است. با محتواست که ارتباط سازی و تعامل با کاربران کسب و کار انجام می شود و یک مشاور حاذق می داند چطور از محتوا برای هدف بهینه سازی سایت استفاده کند تا اهداف بیزینس محقق شود. برای داشتن محتوای غنی جستجوی حرفه ای کلمات کلیدی اصلی ترین گام است.

از آنجاییکه طراحی نقشه راه با انتخاب درست کلمات هدف آغاز می شود و سرمایه گذاری بر روی این عبارات سوددهی مجموعه را تضمین می کند، تولید محتوا برای آنها گام بعدیست . به همین دلیل داشتن یک تقویم محتوایی دقیق و کارآمد غیر قابل انکار است.

زیرا قدرت محتوا زمانی دو چندان می شود که خلق، انتشار، بهبود و توسعه محتوا مطابق با کلمات کلیدی هدف و تقویم محتوایی باشد. بی شک مشاور سئو می تواند نقش موثری داشته باشد. زیرا در جریان جلسات مشاوره شناخت جامعی از کسب و کار شما پیدا کرده است. از بهینه سازی سایت و بازاریابی دیجیتال آگاهی دارد و موفقیت پروژه شما از توفیقات برند اوست اگر در قسمت محتوا هماهنگی و نظم وجود نداشته باشد، تحقق اهداف و برآورده سازی انتظارات مختل می شود.

چک لیستی از خدمات سئو داخلی و تولید محتوا

  • چطور محتوا را توسعه دهید و بازنویسی محتوا داشته باشید؟
  • تحقیق درباره کلمات کلیدی انجام می شود؟
  • روند تولید محتوا و سئو داخلی درست است؟
  • شکل و برنامه خلق محتوا مناسب است؟
  • چگونه کلمات کلیدی مناسب و هدفمند را بیابید و برای آن تولید محتوا کنید؟
  • چقدر محتوا تولید شود؟
  • لینک سازی داخلی سایت نیاز به تغییر دارد؟

5. تحلیل بازار و رفتار کاربران
سایت یک مغازه اینترنتی است که مواجه فیزیکی با مخاطبین ندارد اما ابزارها و روشهایی برای تحلیل رفتار آنها و مدت زمان حضورشان در سایت وجود دارد که مشخص می کند آنها دقیقا چه می خواهند و سایت شما تا چه حد توانسته آن نیاز را برطرف کند.


6. شناخت مخاطب هدف و تعامل متقابل
شناخت جامعه هدف تنها به مخاطبین و مشتریان ختم نمی شود و جهت اجرای موفق پروژه سئو آگاهی از میزان تسلط، دانش و تاثیر هر یک از اعضای تیم مهم است گروهی که در قسمت تولید محتوا فعالیت می کنند، تیم فروش و پشتیبانی، افراد و سازمانهایی که خدمات تاثیرگذار بر روی سئو ارائه می دهند مانند شرکتهای هاستینگ ، ارسال پیامک و سرویسهای تبلیغاتی، همگی مهم هستند.

زیرا تعیین استراتژی بدون همکاری منسجم این گروه و حمایت کارفرما سخت است و در صورت نبود یکدستی، در بسیاری مواقع هدایت کار به سمت و سویی که برنامه ریزی شده ، غیر ممکن است .


7. اعتماد و ارتباط سازی از طریق لینک خارجی
در این قسمت با روشهای رایج سئو روی معرفی خدمات و فعالیتهای سایت تمرکز می شود. برای این منظور لینک سازی و بک لینک در سایتهای دیگر انجام می شود. بررسی بک ‌لینک‌ها از اقدامات حیاتی در سئو off page است. کیفیت بک لینک ها از لحاظ اعتبار و سلامت در رتبه بندی سایت اثر زیادی دارد .

به همین دلیل تاثیر مثبت یا منفی بک ‌لینک‌ های سایت ارزیابی می شود تا برنامه‌ریزی موثری برای اصلاح، بهبود یا ایجاد بک ‌لینک‌ ها انجام شود و از قدرت بک لینک های با کیفیت برای ارتقا رتبه سایت بهره برد.

8. بررسی و تحلیل رقبا
چگونه رقبای خود را تحلیل کنیم؟
درست است که کار با کیفیت بدون مشتری نمی ماند اما برای دیده شدن به موقع خدمات و محصولات ارزشمند از طریق کانال بازاریابی سئو، حتما باید تحلیل کارشناسی از رفتار رقبا و سایت مشتری انجام شود.

9. تحلیل به موقع و سریع سایت و استفاده از ابزارهای سئو
همه کارهایی که برای بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو انجام می شود را بایستی به سرعت و دائم مشاهده کرد و بر اساس تغییرات الگوریتم و رفتار کاربران ساختار محتوایی و بازاریابی را بازبینی کرد. مشاور سئو حرفه ای باید به امور گفته شده مسلط و آگاه باشد و دراین راستا نرم ‌افزار سئو، کمک حال تیم مشاوره سئو سایت است. متخصص سئو که قابلیت ارائه مشاوره دارد قطعا به ابزارهای تخصصی کارش مسلط است و از آنها برای تقویت مهارتش استفاده می کند.

10. اخلاق حرفه ای
رفتار و سکنات یک مشاور باید مناسب یک راهبر اثرگذار و موفق باشد زیرا همه مراحل؛ از مذاکره تا مدیریت زمان پروژه، نیاز به فرد یا تیمی اخلاق مدار دارد.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

پاپ اپ بالای صفحه برای دوره

درخواست مشاوره دوره

درخواست خود را ثبت کنید تیم فروش در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

فرم دوره تکنیکال

فرم درخواست مشاوره

درخواست خود را ثبت کنید تیم فروش در اولین فرصت با شما تماس میگیرند.

فرم پاپ اپ مشاوره